top of page

Yapay Zeka İle Etkili İK Performans Yönetimi ve İyileştirme

"Yapay zeka ve Veri Odaklı Performans Yönetimiyle Geleceği Şekillendirin!"

26  Ocak  2024 / 10.00 - 16.00  / Online İnteraktif Eğitim / Zoom

Eğitim Amacı: Bu eğitimin amacı, yapay zeka teknolojilerini kullanarak etkili performans yönetimi ve iyileştirmenin temellerini öğrenmek ve uygulamak için yapay zeka, özellikle de GPT-4, Data Analysis, DALL•E, Google BARD, Gemini, ve Microsoft Copilot gibi güçlü yapay zeka araçlarının nasıl etkili bir şekilde kullanılacağını anlamaktır.


Kazanım Maddeleri: Katılımcılar bu eğitimi tamamladıklarında şunları kazanacaklar:
1.    Performans yönetiminin temel kavramlarını anlama.
2.    Performans değerlendirmesi ve geri bildirim süreçlerini yönetme becerisi.
3.    Veri analizi ve anahtar performans göstergeleri (KPI'lar) kullanma yeteneği.
4.    Kişisel ve kurumsal performans hedefleri belirleme ve gelişim planları oluşturma yetisi.
5.    Yapay zeka teknolojilerini performans yönetimi süreçlerine entegre etme kabiliyeti.
6.    Performans verilerini yapay zeka ile daha derinlemesine analiz etme ve iyileştirme stratejileri geliştirme yetisi.
7.    İletişim ve geri bildirim becerilerini geliştirme, yapay zeka destekli iletişim yöntemlerini kullanabilme yeteneği.
 

Eğitim İçeriği:
1.    Performans Yönetimi Nedir?

•    Performans yönetiminin tanımı ve amacı
•    Performans yönetimi süreçleri
2.    Performans Değerlendirmesi
•    Performans değerlendirmenin önemi
•    Performans değerlendirmesi yorumları oluşturma
3.    Veri Analizi ve Performans Göstergeleri
•    Performansı ölçme ve izleme
•    Anahtar performans göstergeleri (KPI'lar)
4.    Performans Hedefleri ve Gelişim Planları
•    Kişisel hedeflerin belirlenmesi
•    Gelişim planları oluşturma
5.    Yapay Zeka ve Performans Yönetimi
•    Yapay zekanın rolü
•    Yapay zeka destekli performans analizi
•    Etkili performans değerlendirme metrikleri geliştirmek ve bu metrikler için doğru verileri nasıl toplayıp analiz edeceğimizi belirleme.
•    Performans verilerini analiz etmek için ileri düzey veri analizi teknikleri ve araçlarının kullanılması.
•    Yapay zekanın performans yönetimindeki rolünü ve potansiyelini gösteren görseller oluşturmak
6.    Yapay Zeka İle Performans Verilerinin Analizi
•    Veri analizi teknikleri
•    Performans eğilimleri ve desenleri tanıma
•    Performans değerlendirme sonuçlarını derinlemesine analiz etme
7.    Yapay Zeka İle Performans İyileştirme ve Eğitim
•    Düşük performansı ele alma
•    Çalışan gelişimi ve eğitim stratejileri
•    Performansı düşük çalışanlar için veriye dayalı iyileştirme planları hazırlama.
•    Yapay zeka ile Performans iyileştirme stratejilerini ve eğitim yöntemlerini açıklayan görseller üretmek
8.    İletişim ve Geri Bildirimde Yapay Zeka Kullanımı
•    Etkili iletişim becerileri
•    Geri bildirim verme ve alma
•    Etkili iletişim ve geri bildirim tekniklerini somutlaştıran örnek senaryo görselleri oluşturmak.

Hedef Kitlesi:
•    İnsan Kaynakları Yöneticileri ve Uzmanları
•    Performans Yönetimi Sorumluları
•    İş Geliştirme Yöneticileri
•    Tüm sektörlerde yapay zeka destekli performans yönetimini öğrenmek isteyen profesyoneller

Eğitim Yürütücüleri:

- Merve Altındoğan // HR Consultant, Trainer and Professional Coach

 

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Mezunu olan Merve Altındoğan, ikinci üniversitesi olan İşletme Yönetimi ve girişimcilik ardından yüksek lisansını Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Bölümünde yer almıştır.
Çalışma hayatına Bilin Yazılım A.Ş.'de İnsan Kaynakları Proje Yöneticisi olarak başlayan Altındoğan, ardından sırasıyla Honda A.Ş., Same Deutz Fahr Traktör A.Ş,  Kazancı Holding (Aksa Enerji, Jeneratör, Elektrik, Tarım, Doğalgaz, Holding), Çimsa Çimento firmalarında İnsan Kaynakları Yönetiminin çeşitli kademelerinde görev aldıktan sonra deneyimlerini insan kaynakları alanında eğitim ve danışmanlıklarla paylaşma kararı almıştır.
"Multidimensional Leadership" "Senior Executive Development Program" "New Semester Leadership Development Program" "Professional Business and Life Coaching Certificate" "Project Management Certificate" "HR Management Certificate" Sertifikaları sahibi olan Merve Altındoğan yerel ve uluslar arası bir çok kongre, konferans ve zirve programında konuşmacılık yapmıştır. İş dünyasında insan kaynakları yönetimi alanında kurumsal yönetimlere ileri uygulamaları ve gelişmeleri içeren eğitim sunumlarına devam etmektedir.

- Levent Karadağ // Dijital Dönüşüm Platformu Başkanı / Digital Transformation Strategist

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi (A.Ü.F.F) Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü mezunu olan, İstanbul Üniversitesi AUZEF'den İşletme Ön Lisans derecesi ve Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nden Dış Ticaret ve Yönetim Bilişim Sistemleri Ön Lisans derecesi almıştır. Türkiye'nin önde gelen firmalarında Bilgisayar Öğretmenliği, Sistem Analisti, Proje Yöneticisi, Bilgi Sistemleri Yöneticisi, İş Geliştirme ve Pazarlama Yöneticiliği, E-Ticaret Projeleri ve Dijital Dönüşüm Danışmanlığı, Genel Müdür Yardımcılığı, Genel Müdür ve İcra Kurulu üyelikleri yapmıştır.

Karadağ, danışmanlık faaliyetlerinin yanı sıra 100'den fazla kurumun e-Ticaret, ERP, CRM, İş Zekası projelerinde aktif rol almıştır. 1999 yılından bu yana Türkiye'nin Bilişim ve Dijital Dönüşüm'e geçişine kamu ve özel sektör çerçevesinde birçok etkinlik organize etmiş, E-Ticaret ve Girişimcilik konularında birçok AB ve Kalkınma Ajansı projesi tasarlamış ve yürütmüştür.

Karadağ, IBM Amerika ve Microsoft Amerika ile ortak yazılım projeleri geliştirmiştir. Ayrıca, veri bilimi ve yapay zeka alanında 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.

Karadağ'ın yazdığı kitaplar arasında Uygulamalı BASIC Programlama Dili (1990, Türkçe yayınlanan ilk 5 kitap arasındadır), İnternet ve Pazarlama, Ailenin İnternet Kılavuzu, E-Ticaret ve Girişimcilik, Akıllı Şehirler bulunmaktadır. Bu kitaplar toplamda 500 bin baskı yapmıştır. Ayrıca, 3 yıl boyunca Milliyet gazetesinde köşe yazarlığı yapmış ve birçok radyo ve TV programına katılmıştır.

Türkiye Bilişim Derneği'nde 25 yıldan fazla süre başkanlık ve yönetim kurulu üyeliği yapmış olan Karadağ, şu anda Dijital Dönüşüm Platformu Başkanlığı'nı sürdürmektedir. Aynı zamanda E-Teknoloji com ve İstanbul Academy firmalarının kurucu ortağıdır. Kadir Has Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi'nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.

Katılım Detayları


Program kişi katılım bedeli: 2.200 TL+ KDV %20 olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

İnteraktif, Soru - Cevap ve Case sunumlarıyla gerçekleşen online katılımlarda eğitim dökümantasyonu ve katılım sertifikaları online tanzim edilecektir.

​​

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Talep etmeniz halinde tüm programlarımızı şirketinize özel olarak gerçekleştirebilmekteyiz.

​Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 88


Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Kayıt formu için tıklayınız...

 

Banka Hesap Bilgilerimiz

BSP GROUP KİŞİSEL GELİŞİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
GARANTİ BBVA
Hesap No.    6290285
IBAN    TR36 0006 2000 7460 0006 2902 85

bottom of page