top of page

Yapay Zeka İle Üretim Verimliliği ve Analitik Eğitimi

20 Şubat / 10.00 - 16.00  / Online İnteraktif Eğitim / Zoom

 

Bu eğitim, yapay zeka ve analitik konularını odak noktasına alarak üretim süreçlerini daha verimli hale getirme ve analitik yetenekleri geliştirme amacını taşımaktadır.
Temel kavramlardan başlayarak, makine öğrenimi, derin öğrenme, RPA gibi teknolojilerin üretim süreçlerine entegrasyonunu anlatan bir giriş içerir.
Verimlilik, kalite iyileştirmesi, KPI'lar, duruş ve kayıpların yönetimi, ChatGPT gibi öğelerle zenginleştirilen eğitim, katılımcılara kapsamlı bir bakış açısı sunmayı hedeflemektedir

Katılımcılara Faydaları:
 Teknolojiyi Anlama: Katılımcılar, yapay zeka, makine öğrenimi, RPA gibi teknolojilerin üretim süreçlerine nasıl entegre edilebileceğini anlama fırsatı bulacaklar.
 Stratejik Bakış Açısı Geliştirme: KPI'lar, verimlilik, kalite kontrolü gibi stratejik konulara odaklanarak, katılımcılar iş süreçlerini stratejik bir bakış açısıyla değerlendirme yeteneklerini geliştirecekler.
 Duruş ve Kayıpları Yönetme Becerileri: Yapay Zeka ile duruş ve kayıpların analizi, tahmini ve yönetimi konularında pratik beceriler kazanacaklar.
 ChatGPT İle Problem Çözme Yetenekleri: ChatGPT'nin üretimde nasıl kullanılacağını anlayarak, sorunları anlama ve çözme becerilerini güçlendirecekler.
 Pratik Uygulama: Eğitimde verilen bilgiler, pratik uygulama senaryoları üzerinden pekiştirilecek

 

Hedef Kitlesi:
Bu eğitim; üretim süreçlerinde yapay zeka ve analitik teknikleri kullanmak isteyen;
 Üretim yöneticileri,
 Süreç mühendisleri,
 Veri analistleri, yazılım geliştiricileri ve
 Genel olarak üretimde verimliliği artırmak isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır.
Katılımcılar, teknik bilgi düzeyi ne olursa olsun, yapay zeka ve analitik konularında pratik bilgi ve beceriler kazanmak için bu eğitimden fayda sağlayabilirler.

Eğitim İçeriği;
1. Giriş ve Temel Kavramlar

 Yapay Zeka temel ilkeleri
 Üretim süreçlerinde Yapay Zeka uygulamaları


2. Yapay Zeka ve Üretimdeki Rolü
 Makine Öğrenimi, Derin Öğrenme, ve RPA
 Yapay Zeka destekli iş süreçleri
 Üretimde RPA uygulama örnekleri


3. Verimlilik ve Kalite İyileştirme İlişkisi
 Verimlilik ve kalite arasındaki bağlantılar
 Yapay Zeka ile kalite kontrolü


4. Üretim KPI'ları ve Önemi
 Temel üretim performans göstergeleri (KPI'lar)
 KPI'ların iş süreçlerine etkisi


5. Duruş ve Kayıpların Yapay Zeka ile Yönetimi
 Yapay Zeka ile üretim duruş&kayıplarının analizi ,tahmini ve grafiklerinin çıkarılması


6. ChatGPT ile Sorun Çözme Uygulamaları
 ChatGPT'nin üretimde kullanımı
 Sorunları anlama ve çözme yetenekleri
 ChatGPT entegrasyonu için uygulama senaryoları


Bu eğitim, yapay zeka ve analitik konularını kullanarak üretim süreçlerini optimize etme ve verimliliği artırma amacıyla tasarlanmış kapsamlı bir programı temsil etmektedir.

Eğitim Yürütücüleri:

- Levent Karadağ // Dijital Dönüşüm Platformu Başkanı / Digital Transformation Strategist
 

- E. Esra Yalınkılıç Aktaş (MSc. MBA) // Founder & Management Director, Strategic Management, Digital Transformation, Corporate Change Management, OpEx, BEx Professional & Senior Consultant, ILean Management ILean Digital ITPM IBPM IBPR IProject Management
 

- Emre Özbey // VBM Veri Bilgi Merkezi // Chief Automation Officer (CAO) 

Katılım Detayları


Program kişi katılım bedeli: 2.200 TL+ KDV %20 olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

İnteraktif, Soru - Cevap ve Case sunumlarıyla gerçekleşen online katılımlarda eğitim dökümantasyonu ve katılım sertifikaları online tanzim edilecektir.

​​

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Talep etmeniz halinde tüm programlarımızı şirketinize özel olarak gerçekleştirebilmekteyiz.

​Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 88


Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Kayıt formu için tıklayınız...

 

Banka Hesap Bilgilerimiz

BSP GROUP KİŞİSEL GELİŞİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
GARANTİ BBVA
Hesap No.    6290285
IBAN    TR36 0006 2000 7460 0006 2902 85

bottom of page